Huvialaringid

Jõelähtme vald toetab valla laste ja noorte huvi- ja sporditegevust, sealhulgas laste- ja noortelaagreid. Siit leiad toetuste kohta infot: https://joelahtme.kovtp.ee/et/toetused

Loo Lasteaed Pääsupesa huviringid 2022-2023 õ/a

Loo Lasteaed Pääsupesa annab rendile lasteaia ruume, kus pakutakse lasteaialastele erinevaid huvitegevuses osalemise võimalusi.
* Lasteaias tegutsevate huviringide töökorralduse ja info jagamisega tegelevad ringide juhendajad.
* Lapse huviringidesse viimise ja toomise eest vastutavad ringide juhendajad ning lapsevanemad.

• Inglise keel
    Alustame 15. septembrist.
    Keelekümblusse ootame mudilasi alates 4. eluaastast.
    Õpime uusi sõnu ja väljendeid ning tuletame meelde varem õpitut igal teisipäeval
    * kell 15:10 – 15:45 rühmadega Päikeselapsed ja Mesimummid ning
    * kell 15:50 – 16:20 rühmaga Rukkilill.
    Õppemaks kuus on 26.- €. Ühekordne õppematerjalide tasu on 7.- €. NB! Õppemaksust saab tagasi tulumaksu. Keelehuvilistel võtta ühendust Kairi Palusoo´ga meili teel: lastekoolitus@gmail.com või helistada 527 1188.
  • Active Studio
    alustas arendavate ja lõbusate tantsutundidega 15. septembrist.
    Muusikataktis liigume igal neljapäeval kella 15:05 – 15:45. Teeme rütmi- ja tantsumänge, arendame koordinatsiooni ja rütmitaju 20.- € eest kuus.
    Registreeri end meie hulka kas meili teel: info@activestudio.ee või helista 5191 7692.
  • Lastejooga
    võlumaailm 5-7. aastastele lastele avaneb sel sügisel 4. oktoobrist.
    Matid või lambanahad rullime lustlikuks 35-minuti joogatamiseks lahti igal teisipäeval kell 15:00.
    Riietu mugavalt ja trenniks sobilikult ning kaasa võta värskendav puhas vesi.
    Ühe üksiktunni tasakaalupanus on 8.- €, aga kuutasu on 30.- €.
    Lastejooga õpetaja Katrin ootab eelregistreerima kuni 18. septembrini meilitsi: merriness8@gmail.com
  • Hopsti
    Esimesed kepsakad hüpped sel hooajal teeme juba 5. oktoobri pärastlõunal,
    ja nii hakkab olema igal kolmapäeval kella 15:15-16:30, kuni tuleva aasta kevadeni.
    Anna tulekust teada Kadile meili teel: ktruuleht@hotmail.com, sest 5.- € tasuda tuleb vaid iga trennis käidud korra eest.
  • Meisterdusring koolieelikutele (6-7 a)
    Sel sügisel meisterdajad kogunevad esimest korda 4. oktoobril.
    Meistritööd hakkavad valmima teisipäeviti kell 15:00 juhendajate Kadri Kivipõld ja Kaire Paavel käe all.
    Kohatasuks kuus on 30.- €.
    Huviliste osalemissoovid kogume kokku meili teel: loovoimalus@gmail.com
  • Jalgpall (3-7 a) – INFO ON TÄIENDAMISEL
    Loo Staadionil ja Spordihoones
    Kontakt: Sven Elenurm, telefon 5626 5131, e-meil: sven@fctiigrid.ee , koduleht: www.fctiigrid.ee