Huvialaringid

Jõelähtme vald toetab valla laste ja noorte huvi- ja sporditegevust, sealhulgas laste- ja noortelaagreid. Siit leiad toetuste kohta infot: https://joelahtme.kovtp.ee/et/toetused

Loo Lasteaed Pääsupesa huviringid 2024-2025 õ/a

Loo Lasteaed Pääsupesa annab rendile lasteaia ruume, kus pakutakse lasteaialastele erinevaid huvitegevuses osalemise võimalusi.
* Lasteaias tegutsevate huviringide töökorralduse ja info jagamisega tegelevad ringide juhendajad.
* Lapse huviringidesse viimise ja toomise eest vastutavad ringide juhendajad ning lapsevanemad

HUVIRINGIDE TUNNIPLAAN: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1U-3-YqurGC_B8RTQXgXzBkspqUswGcCSs1RmXTml-BE/edit?usp=sharing

. .

• Inglise keel
    Esimene tund toimub juba 05. septembril.
    Keeleõppesse on oodatud kõik mudilased alates 4. eluaastast.
    Tunnid on mängulised ja asjalikud, kasutame rohkesti pilte, mänge, mänguasju, Bee-Bot roboteid jpt.
    Tund toimub neljapäeviti kell 15:15 (edasijõudnud) ja kell 15:55 (algajad).
    Tunni pikkus on 35 minutit.
    Õppemaks kuus on 35 €. Ühekordne õppematerjalide tasu on 7 €. NB! Õppemaksust saab tagasi tulumaksu. Keelehuvilistel palume registreerida kodulehel: www.lastekoolitus.ee/registreerimine või võtta ühendust Kairi Palusoo´ga meili teel: lastekoolitus@gmail.com või telefonitsi 527 1188.

• Active Studio
    Alustab arendavate ja lõbusate tantsutundidega 12. septembrist.
    Teeme rütmi- ja tantsumänge, arendame koordinatsiooni ja rütmitaju, liigume muusika taktis, teeme jooga baasharjutusi, arendame lapse loovust ja koostööoskust! Treeningud toimuvad Loo lasteaias Pääsupesa neljapäeviti kell 15:15 – 16:00.
    Kuutasu on 26 €.
    Registreeri end meie hulka kas meili teel: info@activestudio.ee või helista numbril 5191 7692.

• Jalgpalli treening
    FC Tiigrid/ Loo Jalgpalliklubi ootab treeningutele lapsi vanuses 3,5 – 7 aastat. Treeningud toimuvad esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 16:10 Loo Staadionil, talveperioodil Loo Spordihoones. Treener võtab lapsed lasteaiast ja lapsevanem tuleb järgi staadionile (talvel Loo Spordihoonesse).
    Info ja registreerimine: Sven Elenurm, telefon 5626 5131, e-mail: sven@fctiigrid.ee, koduleht: www.fctiigrid.ee

• Loo kergejõustik
    Kergejõustiku treeningutele on oodatud 5-7.aastased lapsed.
    Treeningud toimuvad kolmapäeviti kell 17:15 – 18:00.
    Hind on 25 € kuus.
    Info ja registreerimine: Sven Lillimägi, telefon 56299564, e-mail: arukylakjk@gmail.com

• Karate
    Alates 8. oktoobrist ootab treener Margus treeningusse 4-7-aastaseid poisse ja tüdrukuid igal teisipäeval kell 15:05-15:35, et harjutada iidset võitluskunsti.
    Registreerimine toimub läbi kodulehe www.impact.ee kaudu. Info saamiseks helista numbril 5129565 (Margus) või kirjuta e-mailile: impact@shukokai.ee

• Midrimaa muusikaring
    Laululindude ringid kogunesid sel sügisel esimest korda 4. septembril.
    Laulame, mängime, tantsime ja rütmikat harjutame kolmapäeviti
    * kell 15:10 – 15:50 vanema rühmaga, kes ka esinevad suurel laval kaks korda aastas;
    * kell 16:00 – 16:30 keskmise rühmaga;
    * kell 16:40 – 17:05 noorema rühmaga, noorim laululind kooris on 3-aastane.
    Osalejatasu kuus on vanemas rühmas 28 € (4 õppetundi kuus) ning nooremas rühmas 27 € (4 õppetundi kuus). Tasutud koolituskuludelt tagastatakse tulumaks. NB! Uutele osalejatele on 1. tund tasuta!
    Palume registreerida laps rühmas registreerimislehel ja kodulehel www.midrimaake.ee

• Sotsiaal-emotsionaalsete oskuste ring
    Oktoobris on taas alustamas sotsiaal-emotsionaalsete oskuste ring, mida viivad läbi meie maja sotsiaalpedagoog-AEVKO Rael ja põhikooli sotsiaalpedagoog Katrin.
    Arendame lapse sotsiaal-emotsionaalseid oskuseid läbi mängu, koostöö, vestluste kaudu harjutades, analüüsides ja lahendusi otsides.
    Ootame sotsiaal-emotsionaalsete oskuste ringi lapsi vanuses 5-7 (vajalik eesti keele oskus).
    Ring toimub igal teisipäeval (okt 2024-märts 2025, v.a koolivaheajad) kell 15:00-15:40.
    Grupis maksimaalselt 10 last.
    Hind 40 € kuu.
    Registreerida saab läbi ELIISI kirjutades Rael Laager’ile.

• Eelkool
    Eelkooli eesmärgiks on valmistada last ette kooliks. Läbi erinevate tegevuste aitame lapsel olla loov, õpime üksteisega arvestama ja koostööd tegema. Eelkooli viivad läbi meie maja õpetajad Pille ja Käthlin.
    Eelkool toimub teisipäeviti kell 14:45-15:45 ja kell 16:00-17:00 ning kolmapäeviti kell 14:45-15:45.
    Eelkooli maksumus on 50 € ühes kalendrikuus.
    Lisainfo ja registreerimine meili teel: info@tarkkäpik.ee.

* *