******

Kostivere Lasteaed on avatud tööpäevadel kella 7.00 hommikul kuni kella 18.30 õhtul.
Valverühmad alates 2.septembrist

Valverühmad avatud 07.00-07.30 JA 17.30-18.30

Naerulindude rühm võtab vastu lapsed rühmadest: Naerulinnud,Lepatriinud, Rõõmupesa ja Pesamuna.
Vigurväntade rühm võtab vastu lapsed rühmadest: Vigurvändad, Päikesekiired, Vanderpõnnid ja Põnnipesa
NB! Sisenemine oma rühma uksest.
Õpetajad on valverühmades graafiku alusel.

*******

Valla koolid liituvad ARNO süsteemiga

Koolikohta saab 2023/24 õppeaastaks käesolevast aastast esitada vaid läbi e-keskkonna ARNO. Möödunud aastal võeti ARNO e-keskkonnas esimesena kasutusele lasteaedade moodul ja 2023. a liitume koolide mooduliga. Lapsevanem saab e-keskkonnas taotleda koolikohta, esitada pikapäevarühma ja teisi kooliga seotud avaldusi.

Keskkonda arno.joelahtme.ee saab sisse logida ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil.

1. märtsist 2023 algab e-keskkonnas ARNO 1. klassi astumise avalduste esitamine.

I klassi võetakse vastu laps, kes saab 1. oktoobriks 7 aastaseks.

Avaldusega on vajalik esitada lapse isikut tõendava dokumendi koopia. Koolivalmiduskaardi esitab vanem taotluse juurde e-keskkonnas ARNO esimesel võimalusel hiljemalt 20. juuniks. Kõigile rahvastikuregistri andmetel Jõelähtme vallas elavatele lastele tagatakse koolikoht valla koolis. Vallavalitsus määrab elukohajärgse munitsipaalkooli lähtuvalt õpilase elukoha andmetest Eesti Rahvastikuregistris.