Tegevuskalender

TEGEVUSKALENDER 2021/2022

September:

01.09. kell 13.00 Pedagoogiline nõupidamine

02.09 kell 11.00 Õpetaja abide infominutid

07.09 kell 17.30 Männikäbide rühmakoosolek

08.09 kell 18.00 Rannapõnnide rühmakoosolek

03.09 kell 18.00 Rõõmupallide rühmakoosolek

14.09 kell 13.00 Rohelise Kooli seminar-keskkonnatöögrupp

20.09 kell  9.30 Mobiilne planetaarium /kuppelkino „Victor ja Garu seiklused“ pilet 3 eurot.

20.09  kell 11.00 Maailmakoristuspäev

20.-24.09 Sügisandide näitus

24.09 kell 9.30 Sügisandide degusteerimine

24.-30.09 Olümpiakomitee raames sügisene spordinädal

24.09 kell 10.00 Tantsupäev

27.09 kell 10.00 Liikumis- ja spordimängude päev

28.09 kell 10.00 Pallimängude päev

29.09 kell 10.00 Spordipäev

30.09 kell 10.00 Matkapäev

Oktoober:

1.10 Rahvusvaheline muusikapäev

5.-8.10 Leivanädal

5.10 Pedagoogiline nõupidamine

6.-7.10 kell 12.30-14.45 Õpetaja abide pädevuskoolitus

7.10 Õpetajate tänuõhtu Anija mõisas

8.10 Kogu personali tänuõhtu Valkla Puhkekeskuses

11.-12.10 kell 12.30-14.45 Õpetaja abide pädevuskoolitus 

13.10 Võta mängukaru tööle/lasteaeda kaasa päev

15.10 Ülemaailmse kätepesu- ja toidupäev

22.10 kell 10.00 Ettelugemispäev Neeme raamatukogus

23.10 kell 10.00 Esmaabikoolitus personalile

25.10  kell 10.00 Kohtumine lastekirjanikuga Neeme raamatukogus

November:

02.11 Hingedepäeva tähistamine

03.11 kell 13.00 Pedagoogiline nõupidamine

09.11 kell 15.00 teater „Sini-triibuline unistus“- tasuta

09.11 kell 17.30 Hoolekogu koosolek

10.11 kell 10.00 Tähistame Mardipäeva

11.11 kell 18.00 personali töötuba „Krepp-lille meisterdamine“

12.11 kell 17.30 Isadepäevamatk „Valgus kõnnib Neeme Mudilas“

15.11 kell 11.00 „Tulest targem“ 4-7 a.

16.11 kell 10.00 Sallivuse päeva tähistamine

18.11 kell 10.45 Loo Hambaravi hambaarsti külastus

24.11 kell 10.00 Kadrijooks

29.11 kell 10.00 Advendikirik

Detsember:

01.12 kell 13.00 Pedagoogiline nõupidamine

15.12 kell 10.30 Jõulumaa /Rannapõnnid, Rõõmupallid/

20.12 kell 17.00 Ühine jõulupidu õues

Jaanuar:

05.01 kell 11.00 Kolmekuningapäev

11.01 kell 10.00 Ülemaailmse Aitäh-päeva tähistamine rühmiti

26.01 kell   9.00 Rannapõnnide ja Rõõmupallide õppekäik Tervisemuuseumisse 

24.01.-28.01 Digikoristusnädal personaliga

28.01 kell 10.00 Talvine aialinnuvaatlus- rühmiti

Veebruar:

7.02.-14.02 Sõbranädal

17.02 Ülemaailmne Sooja kampsuni päev

23.02 EV sünnipäeva tähistamine- kontsert

Märts:

01.03 Vastlapäev

08.03 Tüdrukutepäev

09.03 Õppekäik botaanikaaeda selle ja järgmise aasta koolieelikutega “Amps troopikast”, pilet 2.50

14.03 Emakeelepäev, luuletuste lugemine raamatukogus

21.03 “Tere, kevad!” mängupidu saalis

22.03 Ülemaailmne veepäev

28.03 Teatripäev

Aprill:

04.04 Lasteteater Sõber kell 11.15

06.04 Pangapealse lasteaia kolleegid külas 13.00-15.00

07.04 Maailma tervisepäeva tähistamine

14.04 Vihmavarjukõnd

18.04 Munadepühade ERI

22.04 Jüripäevamatk

29.04 Tantsutrenni avatud tund kell 11.00 lasteaia välilaval

Mai:

04.05 Emadepäeva tähistamine

16.05 Pildistamise päev algusega 9.30

18.05 Toomas Prantsibel tutvustab roomajaid, kaasas 5-6 sisalike ja madude liiki, pilet 3 eurot

20.05 Ülemaailmse kultuurilise mitmekesisuse päeva tähistamine/ eri rahvuste muinasjutud

23.05 Jõelähtme valla koolieelikute vallapäev, väljasõit kell 9.00

31.05 Koolieelikute lõpupidu

Juuni:

01.06 Lastekaitsepäeva traditsiooniline kriitidega joonistamine kergliiklusteel

16.06 Lasteaia 40 a sünnipäeva tähistamine

17.-18-06 personali koolitusega väljasõit Ida- Viru maakonda

Juuli:

04.-29.07 lasteaed suletud kollektiivpuhkuseks