ILOP

Igal lapsel oma pill

Toetusprogramm “Igal lapsel oma pill” (ILOP) on Eesti Muusikakoolide Liidu korraldatav toetusmeede muusikakoolidele pillide ostmise ja remontimise finantseerimiseks. “Igal lapsel oma pill” loodi Eesti Vabariik 100 raames ning aastatel 2015-2018 kuulus EV100 suuremate ettevõtmiste (kingituste) hulka ning toetuse saajate ring oli lai – muusikakoolid, orkestrid, üldhariduskoolid, lasteaiad, kultuurimajad jpt asutused, kus lapsed tegelesid pillimänguga. Eesti Muusikakoolide Liit jätkab vajaliku programmiga ka edaspidi ning plaanis on korraldada igal aastal üks taotlusvoor.

Loo Lasteaed Pääsupesa Lasteaed osales 2018. aastal edukalt projektis „Igal lapsel oma pill“ ning meie pillipark täienes 4 dšembe võrra.