Huvialaringid

Jõelähtme vald toetab valla laste ja noorte huvi- ja sporditegevust, sealhulgas laste- ja noortelaagreid. Siit leiad toetuste kohta infot: https://joelahtme.kovtp.ee/et/toetused

Loo Lasteaed Pääsupesa huviringid 2023-2024 õ/a

Loo Lasteaed Pääsupesa annab rendile lasteaia ruume, kus pakutakse lasteaialastele erinevaid huvitegevuses osalemise võimalusi.
* Lasteaias tegutsevate huviringide töökorralduse ja info jagamisega tegelevad ringide juhendajad.
* Lapse huviringidesse viimise ja toomise eest vastutavad ringide juhendajad ning lapsevanemad.

. .

• Inglise keel
    Esimene tund toimub juba 12. septembril.
    Keelekümblusse on oodatud kõik mudilased alates 4. eluaastast.
    Õpime uusi sõnu ja väljendeid ning tuletame meelde varem õpitut igal teisipäeval kell 15.10.
    Tunni pikkus on 35 minutit.
    Õppemaks kuus on 35 €. Ühekordne õppematerjalide tasu on 7 €. NB! Õppemaksust saab tagasi tulumaksu. Keelehuvilistel võtta ühendust Kairi Palusoo´ga meili teel: lastekoolitus@gmail.com või telefonitsi 527 1188.

• Active Studio
    Alustab arendavate ja lõbusate tantsutundidega 7. septembrist.
    Teeme rütmi- ja tantsumänge, arendame koordinatsiooni ja rütmitaju, liigume muusika taktis, teeme jooga baasharjutusi, arendame lapse loovust ja koostööoskust! Treeningud toimuvad Loo lasteaias Pääsupesa neljapäeviti kell 15:10 – 15:55.
    Kuutasu on 25 €.
    Registreeri end meie hulka kas meili teel: info@activestudio.ee või helista numbril 5191 7692.

• Karate
    Alates 12. septembrist ootab treener Margus treeningusse 4-7-aastasi poisse ja tüdrukuid igal teisipäeval kell 15:05, et pool tundi harjutada iidset võitluskunsti.
    Registreerimine toimub läbi kodulehe Impact.ee kaudu. Info saamiseks helista numbril 512 9565 (Margus) või kirjuta üldmeilile: karmen@shukokai.ee.
  • Jalgpalli treening
    FC Tiigrid/ Loo Jalgpalliklubi ootab treeningutele uusi lapsi vanuses 3,5 – 7 aastat. Treeningud toimuvad esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 16:10 Loo Staadionil, talveperioodil Loo Spordihoones. Treener võtab lapsed lasteaiast ja lapsevanem tuleb järgi staadionile (talvel Loo Spordihoonesse).
    Info ja registreerimine: Sven Elenurm, telefon 5626 5131, e-mail: sven@fctiigrid.ee, koduleht: www.fctiigrid.ee

• Midrimaa kunsti- ja keraamikaring
    Savitööde ja joonistamisega alustame 28. septembril.
    Kätt kunstis harjutame kolmapäeviti kell 15:05 – 15:55.
    Kõige nooremaks kunstnikuks saab olema vaid 4-aastane.
    Kohatasu on 35 € kuus poolaasta kaupa tasudes. Kuupõhiselt 36 €. Hinnas õppematerjalid. Tasutud koolituskuludelt tagastatakse tulumaks.
    Palume registreerida laps rühmas registreerimislehel ja kodulehel www.midrimaake.ee

• Midrimaa muusikaring
    Laululindude ringid kogunesid sel sügisel esimest korda 4. septembril.
    Laulame, mängime, tantsime ja rütmikat harjutame esmaspäeviti
    * kell 15:10 – 15:50 vanema rühmaga, kes ka esinevad suurel laval kaks korda aastas,
    * kell 16:00 – 16:30 noorema rühmaga, noorim laululind kooris on 3-aastane.
    Osalejatasu kuus on vanemas rühmas 27 € ning nooremas rühmas 26 €.

• Meisterdustuba
    MTÜ Loo Võimalus korraldab alates oktoobrikuust meisterdustuba, kuhu ootab 6-7-aastaseid lapsi.
    Lapsi ootab eest põnev tegutsemine. Õpime valmistama praktilise otstarbega ja iluasju. Lapsel areneb loovus ja käeline osavus.
    Meisterdama hakkame teisipäeviti kell 15:00 Loo lasteaias Pääsupesa.
    Grupi suurus on max 10 last.
    Osalustasu on 30 € kuus. NB! Võimalik taotleda vallast huvitegevuse toetust.
    Registreerimine meili teel: loovoimalus@gmail.com.